×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
I garantuar per km,dhe gjithqka tjeter. Vendi:Bujanoc Tel/0621003441
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/220
€ 4300 Kilometrazha : 280000 km
M / V : 2002
Citroen/C3
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 194000 km
M / V : 2011
Volkswagen/Crafter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 248000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf
€ 8000 Kilometrazha : 190000 km
M / V : 2011