×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI NAFT,VITI 2011,KAMBJO MANUALE,KONDICIONER,KOMPJUTER BORDI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE
cmimi 4400euro
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 300
€ 8800 Kilometrazha : 170000 km
M / V : 2009
Audi/A4
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 24000 km
M / V : 2008
Nissan/Navara
€ 11500 Kilometrazha : 180000 km
M / V : 2007
Mercedes/CLK 270
€ 3000 Kilometrazha : 350000 km
M / V : 2003