×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
VW PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI ? 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL 2006 KLIMATRONIK -- DUAL MODE -- DY ZONALE. SEDILJE ME NGROHJE DHE ME BUTONA. BUTONA NE TIMON, TEMPOMAT. 2 CELESA. SOBE PER NGROHJE GJATE DIMRIT. SENSORE PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA. MAKINA ESHTE E PORSA ARDHUR, PA DOGANE. TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA, SET FREKSIONI I SAPO NDERRUAR ME GARANCI, KITIN E RRYPIT MOTORRIT TE NDERRUAR, SISTEMI I FRENIMIT I NDERRUAR, NE GJENDJE PERFEKTE, NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM NGA ANA JUAJ. E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. 00355 696969273
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
€ 4500 Kilometrazha : 200.000 km
M / V : 2005
Ford/Streetka
€ 3800 Kilometrazha : 187000 km
M / V : 2004
Mercedes/170
€ 1500 Kilometrazha : 25600 km
M / V : 2000
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 140000 km
M / V : 2012