×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Golf 6
2.5 benzine i thjeshte
170hp
Konvertohet ne 100% gaz
Viti 2011
Kambio Automatike 6G
150 mije km origjinale
Timon me komanda
Bluetooth/Aux/Cd/Fm/Am
Ac Klima Bizonale 
Pilot Automatik
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuale. Sapo targuar. I gatshem per kontrroll tek mekaniku juaj i besuar. 
Tel:0698863488
Cmimi i 6800€ diskutushem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf plus
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 213000 km
M / V : 2011
Mercedes/220
€ 4500 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2003
Audi/A3
€ 4850 Kilometrazha : 173000 km
M / V : 2005
Volkswagen/Golf 5
€ 3600 Kilometrazha : 228000 km
M / V : 2004