×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
TOYOTA YARIS VITI 2007 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT ME 178 MI KILOMETRA E SAPO TARGUAR.MAKINA ESHT NE GJEDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.MAKINA DISPONON KOMANDA NE TIMON APE MBYLLJE QENDRORE 4 GOMAT E REJA
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008