×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
TOYOTA YARIS 1.4 NAFT,VITI 2007,KLIMATRONIK,START AND STOP,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,KEYLESS,DISQE ALUMINI,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA 0685327861
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Fiat/Multipla
€ 4000 Kilometrazha : 180000 km
M / V : 2005
Fiat/Croma
€ 3000 Kilometrazha : 170000 km
M / V : 2007
Mercedes/ML 270
€ 8000 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2005
Mercedes/320
€ 8000 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2006