×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN,VITI 2010,ME KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XMAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,FRENA DORE ELEKTRIKE,SINJALE NE PASQYRE,DISQE ALUMINI,GOMA 90%,ME LIBER SHERBIMI,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,GATI PER TARGA,e pershtatshme per impjant gaz 100%,Cmimi 6900euro
0692113525
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988