×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes veturen Toyota Auris 2000 kubik turbo disell 6 shpejtesi klima automatike dy zonal karrikat me nxemje km 174000 te garantuara e ardhur nga Suedia(rexhistrimi ipar ne 2009) regjistrimi i dyte ne ks ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i vozitir ne ks me pak se 5000 km dritat xenon drita per mjegull komand ne timon centrall xhamat me rryme kabllen per nxemje te motorrit gjat dimrit gomat e reja te veres etj etj..5500?? Nr kintatues: 049168141
toyota yaris ne ferizaj qe shitet nga Zeqa nese bene numrin kontalues
ylber ajvazi (1)
November 10, 2019
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Focus
€ 3500 Kilometrazha : 2 km
M / V : 2007
Renault/Clio
€ 2999 Kilometrazha : 188000 km
M / V : 2006
BMW/X5
€ 11999 Kilometrazha : 338000 km
M / V : 2007
BMW/116
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 90.000 km
M / V : 2014