×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Taurani 2.0 TDI DSG R-Line Automatik 2009 TAURANI eshte ne gjendje shum te mir teknike siq duket ne foto POSEDON : Full Opsion 7 Ulse R- Line Klimatronik Tempomat Dvd , Aux ,Bluetooth,Taq Screen , Sd Card Karrikat me nxemje Komdat ne Timon Pasqyret elektronike me tregus dhe me Nxemje Abs , ESP winter Xhamat e errsuar nga Prodhuesi jan ne Librez Senzora Kamer para dhe mbrapa 213543 te kaluara 2 qelsa Centrall Alarm Bllokad I ardhur nga zvicrra qe 1 vjet e 5 muaj I Vetmi pronar ne Kosove Na kontaktoni ne ???????? : +38344636606 Ju mirpresim .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Passat
€ 9200 Kilometrazha : 196000 km
M / V : 2012
Toyota/RAV-4
€ 1 Kilometrazha : 176.000 km
M / V : 2009
Volkswagen/Passat
€ 2600 Kilometrazha : 288000 km
M / V : 2002
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 270000 km
M / V : 2006