×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS NAFT,VITI 2008,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,KOMPJUTER BORDI,SERDILE ME NGROHJE,ANDROIT,BLUTUTH,USB,TELEFON,AUX,KAMERA PARKIMI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GANXHE RIMORKIMI,LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT DHE KOLAUDIM PER 2 VJET,ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,SKA NEVOJ PER ASGJE,cmimi 3300euro
0688242790
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf plus
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 213000 km
M / V : 2011
Mercedes/220
€ 4500 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2003
Volkswagen/Golf 6
€ 6800 Kilometrazha : 150000 km
M / V : 2011
Audi/A3
€ 4850 Kilometrazha : 173000 km
M / V : 2005