×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\u274cShitet\u274c
-Mercedes Benz E class
-Seria avangard
-Forca motorrike: 350 Cdi (nafte)
-Viti i prodhimit:2010
-Kilometra: 225.000 (origjinale)
-Kambio automat tiptronic 7g (C,S)

Opsionet qe disponon:
-Sallon gjysem lekure gjysem cope i zi i paster 
-Sedilje elektrike 
-Sedilje me ngrohje
-Timon lekure 
-F1 ne timon
-Komando ne timon
-Kompjuter bordi
-Navi i madh Am/Fm/Cd/Aux
-Sensor parkimi para mbrapa
-Klima 2 zonale
-Cruise control
-Xhamat e zinj mbrapa origjinal
-Feneret Xeno
-Stopat mbrapa me pika
-Bisht bagazhi

Makina eshte ne gjendje te perkryer estetike dhe motorrike.Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te prere.
-Cmimi: 11800 euro (i diskutushem)
-Nr kontakti: +355 68 826 3482
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 4100 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2006
Audi/A4
€ 7900 Kilometrazha : 174000 km
M / V : 2009
Audi/A3
€ 5300 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006
Volvo/XC90
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250.000 km
M / V : 2005