×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Korçë Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike. Goma te reja Me dokumenta te rregullta 1 vjecare. 311 cdi 2.2 motorri 14 vende Shitet per arsye mosperdorimi Cmimi i diskutushem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault trucks/Maxity
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 917000 km
M / V : 2000
Renault trucks/Maxity
€ 5500 Kilometrazha : 840000 km
M / V : 1997
Ford/Courier
€ 550 Kilometrazha : 11737 km
M / V : 1998
Mercedes/300-Series
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 200000 km
M / V : 1988