×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet VW Passat 2013 2.0 TDI 103KW 140PS ME TARGA TE KOSOVES ME REGJISTRIM DERI NE GUSHT 2020. AUTOMJETI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE DHE ME SERVISE TE KRYERA RREGULLISHT. AUTOMJETI KA AFRO 164000 KM TE KALUARA DHE PAISJE TJERA SI: DRITA INTELEGJENTE LED, KAMERE PARKIMI, PARK ASSIST, PARK SENSORA ETJ. PER ME SHUME INFO 044117975 045 911 595
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 220 km
M / V : 2003
Renault/Laguna
€ 2550 Kilometrazha : 2 km
M / V : 2004
Mazda/3
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 136000 km
M / V : 2004
Toyota/RAV-4
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 172000 km
M / V : 2010