×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Skoda Superb 2.0 TD(I) 140 Ps Vetura i posedon keto gjera: ?Viti 2013 ?KM 240.000 te Garantuara ?6+1 Shpejtesi ?Librin e Servisit. ?Pasqyret: Elektronike. ?Gjamat: Elektronik. ?Komandat në timon. ?Radio Cd/Mp3 origjinale ?Bluetooth ?Aux ?Klima :Tronic 2 Zonale ?Mbajtese Dore para Mbrapa ?Senzor Shiu. ?Senzora parkingu mbrapa ?Bordcomputer. ?AirBag. ?ESP. ?ABS. ?Ngjyra e Zeze Metalike ?Fellne alumini Origjinale ?Vetura gjithashtu posedon dy çelesa dhe dy pale goma(dimrit dhe veres). ?Vetura eshte blere 0.0 ne Porsche Kosova dhe gjate gjithe kohes eshte mirembajte ne servis te autorizuar. ?RKS Per me shume info na kontaktoni ne : ?? Mob: +383(0)45/666-775 Viber + WhatsApp prej ores 07:00 der 23:59
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 220
€ 5500 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2002
Nissan/X-Trail
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 244 km
M / V : 2009
Mitsubishi/Carisma
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 26000 km
M / V : 1998
Mercedes/220
€ 2800 Kilometrazha : 190000 km
M / V : 1999