×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Skoda Superb 2.0 TD(I) 140 Ps Vetura i posedon keto gjera: ?Viti 2013 ?KM 240.000 te Garantuara ?6+1 Shpejtesi ?Librin e Servisit. ?Pasqyret: Elektronike. ?Gjamat: Elektronik. ?Komandat në timon. ?Radio Cd/Mp3 origjinale ?Bluetooth ?Aux ?Klima :Tronic 2 Zonale ?Mbajtese Dore para Mbrapa ?Senzor Shiu. ?Senzora parkingu mbrapa ?Bordcomputer. ?AirBag. ?ESP. ?ABS. ?Ngjyra e Zeze Metalike ?Fellne alumini Origjinale ?Vetura gjithashtu posedon dy çelesa dhe dy pale goma(dimrit dhe veres). ?Vetura eshte blere 0.0 ne Porsche Kosova dhe gjate gjithe kohes eshte mirembajte ne servis te autorizuar. ?RKS Per me shume info na kontaktoni ne : ?? Mob: +383(0)45/666-775 Viber + WhatsApp prej ores 07:00 der 23:59
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Espace
€ 3.5 Kilometrazha : 270.000 km
M / V : 2004
Mercedes/A 180
€ 4000 Kilometrazha : 185601 km
M / V : 2007
Mitsubishi/Pajero
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 390000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Scirocco
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 8700 km
M / V : 2010