×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Pershkrimi : Shitet Seat 1.9 naft .Shume ekonomik.Me te gjitha sherbimet e bera ,330.000 km origjinale .Gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Cmimi 2300 euro . I padiskutueshem.

Kontakt whatsapp: 0695282064
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010