×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Mercedes Benz GL 350 Bluetec.

Pa takse luksi

179 000 km (mund ti kontrolloni ku te doni)

Viti 2014

Sedilje lekure me ngrohje

Kroskot me qepje

Timon me ngrohje

Kambjo tiptronik plus marsha ne timon F1

Tavan panoramik

Klima me 4 zona

Sensore parkimi+kamera+360°

Feneret Mercedes Benz Led Intelligent Light

Distronic

Lane assist

Sound system Harman Kardon

Keyless-go

Hapje & mbyllje me gisht

Bagazh me buton

Pasqyra me palosje

Blind spot

Feneret Mercedes Led Intelligent Light

Led Ambient Light

Çmimi i diskutueshem

Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.

Makina nuk ka asnje gervishje. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe ne service Mercedes Benz.

Tel 0674974704
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf plus
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 213000 km
M / V : 2011
Mercedes/220
€ 4500 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2003
Volkswagen/Golf 6
€ 6800 Kilometrazha : 150000 km
M / V : 2011
Audi/A3
€ 4850 Kilometrazha : 173000 km
M / V : 2005