×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
LANCIA DELTA 1.6 NAFTE Shume ekonomike.Viti 2010 Full option.Pjese xhenerike dhe motorike extra.E sapo ardhur me dogane te paguar.Shume e paster si makine.cel 0676953902
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf plus
€ 8800 Kilometrazha : 259000 km
M / V : 2011
BMW/X1
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 193 km
M / V : 2013
Audi/A6
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2002
Volkswagen/Golf
€ 1900 Kilometrazha : 5 km
M / V : 1993