×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
ne gjendje shum te mir dhe te pastaj ska nevoj per as nje sherbim ,
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

BMW/X1
€ 13500 Kilometrazha : 160000 km
M / V : 2010
Volkswagen/Polo
€ 7700 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2010
Chervolet/Silverado
€ 27000 Kilometrazha : 30000 km
M / V : 2016
Opel/Astra
€ 2000 Kilometrazha : 310000 km
M / V : 2001