×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Ne gjendje perfekte, 200 ps i chippiratem Me goma te reja te veres Dhe serviset e kryeara Thirr per info 062511117
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/T4
€ 3000 Kilometrazha : 176000 km
M / V : 2001
Renault/Trafic
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2005
Opel/Meriva
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 190000 km
M / V : 2005
Mercedes/C 200
€ 6500 Kilometrazha : 206 km
M / V : 2007