×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Golf 4 - 96kw - 2003 (2002) ne Libreze.


- Goma të reja të verës.
- Rrypin rebresni të ndrruar me (203.000 mij) 
- 4 Armotizert e ri (te Mellit)
- Baterin e re 
- Bregasno dhe podizac te ri 
- Dizne dhe gumica te diznev te reja
- Diska , Gurtne te reja (frenimi on top) 
- Korrp - Llamell te re (Sasch) 
- klime funksionale
- Radio (touchscreen) me video

Gjithashtu trapi eshte top!

Km (229 962) 


Per me shume info kontakt ne  063 81 69 985 - viber / whatsapp.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/A6
€ 9300 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2010
Volkswagen/Golf 7
€ 5500 Kilometrazha : 177000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf plus
€ 7500 Kilometrazha : 176000 km
M / V : 2011
Mercedes/C 200
€ 4200 Kilometrazha : 240000 km
M / V : 2006