×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Ford Mondeo ne gjendje te rregullt
Dhe me servise te kryeara dhe me goma te veres

Nr kontakti 044 872 935 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/250
€ 2500 Kilometrazha : 29900 km
M / V : 1999
Volkswagen/Golf 5
€ 4300 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4900 Kilometrazha : 207000 km
M / V : 2005
BMW/118
€ 7800 Kilometrazha : 245.000 km
M / V : 2010