×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Ford Mondeo Titanium 2012

Motorri:2.0 Diesel 

180 HP

130000 km origjinale

Sherbimet e kryera tek Ford Albania,disponon librin e servisit,E blere me 0 ne koncesjonar e perdorur nga 1 person.

Opsione shtese
Navigator Android,bluetooth,Gps maps,Sediljet 100% lekure,sensore parkimi para,mbrapa,dhe kamer parkimi


Numri i celularit:0692030301
Vendodhja:Tirane
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 200
€ 32000 Kilometrazha : 309000 km
M / V : 2002
Mercedes/C 220
€ 47000 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4700 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2007
Mercedes/E 320
€ 7700 Kilometrazha : 194106 km
M / V : 2006