×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shitet mecedes c clas 2008 ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje me dokumenta te paguara per nje vit dhe te gjitha sherbimet e kryera mund ta testoni kudo
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 1988
Mercedes/ML 350
€ 13500 Kilometrazha : 185000 km
M / V : 2011
Audi/A6
€ 6000 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2005
Ford/Fiesta
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211.000 km
M / V : 2005