×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Marka- BMW 320i
Forca mottorrike- 1995 cm3
Lloji i kambjos- Automat
Karburanti- Benzine
Viti i prodhimit- 10/2005
Kilometrat- 251000
Cmimi- 5200 €
Nr i kontaktit- +355685396858
-Switzerland Auto-
Shitet BMW 320i viti 2005, 2,0 Benzine 110kw, 148 hp, Automat M6+R, Gjendje perfekte si nga ana motorike dhe xhenerike. Me dogane te paguar, Look M, Armotizator H&R Sport, Sensor parkimi, Pasqyra me palosje, Bagazhier, Vaj filtra te sapo nderruara, Bateri e re, e gatshme per cdo lloj prove. Vendndodhja Yzb. Tirane

" Cmimi 5200 Euro"
Nr. kontakti +355685396858
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 1988
Mercedes/ML 350
€ 13500 Kilometrazha : 185000 km
M / V : 2011
Audi/A6
€ 6000 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2005
Ford/Fiesta
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211.000 km
M / V : 2005