×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Vetura Sapo Doganuar dhe regj ne Rks 
1 vjet regjistrim
Pronari I Par 
Goma Te Reja 
Vetura Posedon Klima Ac dhe ulse me nxemje 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/180
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 230 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 3800 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2006
Audi/RS
€ 1000 Kilometrazha : 21006 km
M / V : 2005
Volkswagen/Golf 5
€ 4500 Kilometrazha : 240000 km
M / V : 2004