×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Audi A6 2.0 Nafte 
Viti : 2007-2008
 Kambio : Manuale marshe 6 + R
Option: Full option 
E sapo ardhur nga jasht , me dokumenta te sapo bera dhe xhama te zi te shenuar ne lejen 
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Cmimi 
Per me shum info Nr 0683568444
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 4700 Kilometrazha : 201620 km
M / V : 2006
Alfa Romeo/Të Tjera
€ 1350 Kilometrazha : 240000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Golf plus
€ 4200 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2005
Volkswagen/Golf plus
€ 3300 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2005