×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Makina është në gjëndje shumë të mirë xhenerike dhe motorike. Goma 90 % disqe alumini navigator.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988
Peugeot/407
€ 3950 Kilometrazha : 230000 km
M / V : 2004