×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
SHITET VW 
Marka/Modeli: T5 Multivan 
 Viti: 2011
Karburanti: Nafte
 Transmisioni: Manuale
Cmimi: 9900 euro 
Telefon: 0686387695
 Vendodhja: Durres 
Pershkrim shtes:Shitet VW T5 Multivan
- Me liber servisi
- Motorr 2.0 nafte
- 6+1 marsha
- Klima automatike
- Aiberg (srs) ABS ESP 
- Me dy celesa
- hapje mbyllje qendrore
- Sendiljet me ngrohje
- Xhamat dhe Pasqyrat elektrike
- Kompjuter bordi.
- Cmimi i diskutueshem
Per me shume detaje kontaktoni
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007
Mercedes/Citan
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1980
Piaggio/Maxxi
€ 700 Kilometrazha : 1000 km
M / V : 2005
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 1985