×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet makina Toran 2.0 per te vetmen arsye se do blej nje makine tjete. Makina eshtë në gjendje shumë te mire motorike. I kamndërruar rripin e motorit set komplet si dhe vajin.gomat i ka te reja, eshte e paisur me navigator, DVD, sensor parkimi me kamer mbrapa. Për më shume kontaktoni mumrin e tel 0692576505
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Peugeot/407
€ 4100 Kilometrazha : 288123 km
M / V : 2005
Fiat/Grande Punto
€ 2500 Kilometrazha : 15000 km
M / V : 2006
Peugeot/5008
€ 7200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2011
BMW/320
€ 7300 Kilometrazha : 224000 km
M / V : 2009