×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
motorri esht shum i mbajtur dhe esht ne gjendje shum te mire gjenerike po ashtu dhe motorrikr. me dokumente te rregullta.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Honda/FJS/FJSB
€ 2300 Kilometrazha : 45000 km
M / V : 2005
Honda/CRM
€ 3700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2018
Yamaha/Neos YN
€ 250 Kilometrazha : 30000 km
M / V : 1987
A&M/A&M - Të gjithë modelet
€ 450 Kilometrazha : 4000 km
M / V : 2002