×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
makina ka ardhur nga zvicra eshte me te gjitha gjerat perfekt me goma vaj filtra te nderuara ke benci me pak fjal perfekt dhe shum i bukur
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010
Peugeot/407
€ 4000 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2005