×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes skuter piaggio 125c me dokumenta dhe me dogane te pagune gjithqka ne rregull 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007
Mercedes/Citan
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1980
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 1985
VW/Caddy
€ 2000 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2000