×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Ne gjendje shum te mir 
Me servise te rregullta 
Te sapo nderruara 
Baterin Kaish dhembzor Llamell Korp dhe Cilinder 
Pres bleres serioz
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/A 150
€ 4500 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2008
Mercedes/CLK 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 189729 km
M / V : 2013
Toyota/Corol. Verso
€ 3800 Kilometrazha : 260000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
€ 4990 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006