×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
passat 3c/2006 tip tronik automatik dsg full extra. passati posedon . Navigacion. pullat ne vollan . cd radio ulset me levizje automatike regullimi me suste. webasto me digitron. dritat .me levizje te timonit klimen klimen duo me ndarje. karikat me nxemje tapacirat e dyerve allkantar lekure. karikat ulset allkantar. dritaret me perde mbrapa. alarme me mbyllje automatike. ashte ne gjendje teknike shume te mire dhe nuk ka nevoje per investime passati ashte i ardhur nga zvicra automjeti ashte familijar prese blersa serioz ju pershendes
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008