×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Makina eshte ne gjendje shum te mire sapo nderruar vaj dhe filtra per me shum informacione kontaktoni ne telefon ne nr 0672271887 ose ne instagram @_edisonimeraj14_
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Hyundai/Santa Fe
€ 5995 Kilometrazha : 27000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4900 Kilometrazha : 260 km
M / V : 2006
Mercedes/C 180
€ 3200 Kilometrazha : 312000 km
M / V : 2002
Suzuki/Swift
€ 3300 Kilometrazha : 154000 km
M / V : 2008