×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Passat cc ne gjendje shume te mire,drita rrobot xenon bi xenon senzora para dhe mrapa,xhama te erret fabrikisht gjysem likur,senzor shiu radio navi,armotizera me sust sport comfort normal fellne 17 servis te kryer komplet ndrrim i mundshem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 2008
BMW/X5
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 00 km
M / V : 1999
Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 220 km
M / V : 2003