×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes passatin 2.0 manuel me 6 shoejtesi +rik 200000km me liber servisi te garantuara rypi i dhamezorve i ndruem me liber servisi origjinal pjese te gjermanise servisi i vajit ndrimi i filterave te naftes te ndrume passati posedon klim kompjuter bord navigacion lidhje telefonike me blutoth nxemje te karikave duo senzorat e parkingut modeli passatB/7 kuken me qels dhe e mbyll me qels gomat e veres mbullje me central alarm levizja e pasqyreve me suste e shume stop holdin senzorat per reshqitje e shume gjera tjera te randesishme automjeti ashte pron provate dhe automjet familjar pres bleresa serioz s.rahova 049451151 viber vats ap f.buke tj.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008