×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes pasat 2  motorin 1.9  n gjendje t mir pune  regjistrim edhe 3 muj  vollanin hidrolik i paqt mrena dhe jasht qmimi me marrveshje
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Focus CC
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2004
Fiat/Bravo
€ 5000 Kilometrazha : 166043 km
M / V : 2010
Peugeot/207
€ 3000 Kilometrazha : 274000 km
M / V : 2011
Opel/Kadett
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 270 km
M / V : 1988