×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Opel zafira A viti 09/2002 me 6+1vende ne leje të qarkullimit motor 2.0 DTI naftë 204mij km origjinale kamio manuale me libër shërbimesh ngjyra blu e errët xhama dhe pasqyra elektrike me letra te paguara deri ne maj 2021 disponon 10 Airbag..SRS.ESP.ABS,me komanda ne timon,drita antimjegull,,disqe alumini 16 të vitit 2006 me vlerë rreth 350€ gomat e para pothuajse të reja.makina është ne gjendje perfekte çmimi i pak i diskutueshëm për më shumë info nr tel 0686838241 ose Whatsapp
MUNDËSI NDERRIMI me ndrrim ka çmim tjetër
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003
Audi/A6
€ 4150 Kilometrazha : 276000 km
M / V : 2006
Volkswagen/Touran
€ 5600 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2008