×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes Opel Zafira 1.9 Cdti automatik, 7 ulese , 1 vit regjistrim , senzora Parkingu para dhe mbrapa , posedon 2 pale fellne me goma te veres dhe dimrit etj.... 049 58 58 66
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008