×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Opel Omega 2.5MV6 TurboDiesel Viti i prodimit 1995 Vetura Posedon:Airbag , Klimë , Senzorë , Ulëse Elektronike me 3 memory dhe me nxemje , Xhama Elektronik , ABS , Goma me Fellne Nr:16 Verë/Dimër. Vetura është në gjendje të rregullt ka te gjita Serviset e kryera
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/220
€ 4300 Kilometrazha : 280000 km
M / V : 2002
Citroen/C3
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 194000 km
M / V : 2011
Volkswagen/Crafter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 248000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf
€ 8000 Kilometrazha : 190000 km
M / V : 2011