×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
makina eshte ne gjendje shum te mir nga ana xhenerike e gatshme per cdo lloj prove. Ka te vendosur dhe impjantin e gazit dhe eshte teper ekonomike. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi 6500€ i negociushem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003
Audi/A6
€ 4150 Kilometrazha : 276000 km
M / V : 2006
Volkswagen/Touran
€ 5600 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2008