×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Opel Zafira, 1.9 CDTI OPC line

Në gjendje perfekte teknike, optike dhe në karroseri.

• Regjistrim deri ne 01/2021

• Fshesa me senzorë

• Xhama elektronik

• Ndezje me buton (start/stop)

• Hapje/mbyllje e dyerve me çelës intelegjent (mjaftoni të afroheni dhe e njeh poseduesin e çelësit)

• Senzorë parkimi (përpara/mbrapa)

• Goma M+S

• Panoramë

• Navi (Ekran i madh)

• Karrige gjysmë-lëkurë

• Sport line

• OPC line

• 223.000 km të garantuara

• Ndërrues Manual të shpejtësive

• 7 ulëse

• Vendi i origjinës \ud83c\udde8\ud83c\udded Zvicër

Ndërrim i mundshëm me:
• Mercedes E220 (+2010),
• Skoda Octavia Caravan (+2013)
• Skoda Kodiaq
• VW Touran
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010