×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shes mercedes benz c220 automatik karavan viti 2002, është ne gjendje te rregullt, posedon xhama elektrik, abs, esp, airbag, radio me ekran te madh usb, klim, goma te veres te reja dhe gomat e dimirt, regjistrimi i ka skaduar me 24 prill 2019 qmimi i diskutushum
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Espace
€ 3.5 Kilometrazha : 270.000 km
M / V : 2004
Mercedes/A 180
€ 4000 Kilometrazha : 185601 km
M / V : 2007
Mitsubishi/Pajero
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 390000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Scirocco
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 8700 km
M / V : 2010