×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
me letra te paguara deri ne maj te 2021
ne gjendje te rregullt si nga ana motorrike dhe xhenerike .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Peugeot/407
€ 4100 Kilometrazha : 288123 km
M / V : 2005
Fiat/Grande Punto
€ 2500 Kilometrazha : 15000 km
M / V : 2006
Peugeot/5008
€ 7200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2011
BMW/320
€ 7300 Kilometrazha : 224000 km
M / V : 2009