×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

KIA Sorento vit prodhimi i 2005,motorri 2.5nafe me kambio automatike,km 202500,me Sedilje Lekure dhe xhama te zi si dhe eshte 4*4

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Hyundai/Santa Fe
€ 5995 Kilometrazha : 27000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4900 Kilometrazha : 260 km
M / V : 2006
Mercedes/C 180
€ 3200 Kilometrazha : 312000 km
M / V : 2002
Suzuki/Swift
€ 3300 Kilometrazha : 154000 km
M / V : 2008