×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Kamino esht ngarkues mban ne karrocer deri ne 2.5 ton kamion eshte i paisur me 2 tenda nje ce e mbulon tersisht dhe tjetra esht si ne foto.Kamion esht i paisur me teogarf esht me letra dhe me dogan te pagura nuk esht perdorur far ne shqiperi vetm ne itali .Goma te reja esht shum i mirbajtur si kamion
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/Viano
€ 13999 Kilometrazha : 350000 km
M / V : 2000
Mercedes/Sprinter
€ 950 Kilometrazha : . km
M / V : 1997
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 510000 km
M / V : 1995
Nissan/Vanette
€ 6000 Kilometrazha : 1 km
M / V : 1992