×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes kamioneten IVECO e sapoardhur nga zvicra dhe e doganuar RKS, eshte shum e shtrenguar , posedon 4rrota prapa e pershtatshme per transport te peshave te medha 4 dyersh . Viti i prodhimit 2004 , mbyllje qendrore me central.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 271000 km
M / V : 2009
Land Rover/Range Rover Sport
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 256000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 257000 km
M / V : 2002