×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shitet golf 4 viti 98 me motorr 1.9 nafte tdi i thjesht makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe sport 16 me goma 80% dhe look sport sic shikohet ne foto
Cmimi 2300 euro pak i diskutueshen
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010